معرفی و بررسی صرافی superex

صرافی Superex سوپر ایکس

صرافی superex یک صرافی جدید ارزهای مجازی و تلفیقی از صرافی متمرکز و web3 است که به تازگی افتتاح شده و اخیرا در سطح اینترنت زیاد در مورد ان صحبت میشود. این صرافی به شما اجازه میدهد تراکنش های غیرمتمرکز و همچنین متمرکز را در یک پلتفرم داشته باشید. ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باد که آیا از صرافی سوپر ایکس (SuperEx) استفاده کنیم یا خیر و یا اینکه این صرافی مورد اعتماد هست؟

با اینکه این صرافی تازه افتتاح شده و هنوز اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست ممکن است پاسخ این سوال کمی دشوار باشد به همین جهت تیم روز ارز توصییه ای در مورد استفاده یا عدم استفاده از این صرافی نمی کند اما در این مقاله به صورت اختصاصی تمام ابعاد این صرافی را بررسی میکنیم پس از خواندن این مقاله قطعا آشنایی بیشتری با این صرافی پیدا خواهید کرد و تصمیم گیری برایتان راحت تر خواهد بود.

صرافی Superex

مزیت های صرافی SuperEx

لیست زیر خلاصه ای از نکات مثبت این صرافی است:

  • بدون نیاز به احراز هویت
  • صرافی فیوچرز تا لورج 150X
  • پشتیبانی از ارزهای بسیار متنوع در هر دو صرافی اسپات و فیوچرز
  • اپلیکیشن اندروید و ios با رابط کاربری سریع و ساده
  • امنیت قابل قبول
  • امکان ایجاد والت غیر متمرکز و اتصال آن به حساب کاربریتان
  • ایردراپ ها و جوایز متنوع
  • کارمزد های مناسب ( ۲ دهم درصد )

صرافی فیوچرز بدون احراز هویت

شاید مهم ترین چیزی که کاربران را وسوسه میکند امکان معامله در بخش فیوچرز این صرافی بدون احراز هویت است چرا که اخیرا تقریبا تمامی صرافی های دنیا برای ارائه ی خدمات فیوچرز از شما احراز هویت میخواهند.

مشکل صرافی SuperEx با ایرانیان

در تیم تخصصی روز ارز متاسفانه نتوانستیم قسمتی را در سایت این صرافی پیدا کنیم که توضیح دهد که آیا خدمات برای کاربران عزیز کشورمان ممنوع است یا خیر اما بدلیل وجود تحریم های ظالمانه علیه کشور عزیزمان بهتر است که با آیپی ایران وارد نشوید و از یک وی پی ان امن استفاده کنید.

نحوه ثبت نام در صرافی SuperEx

ثبت نام در این صرافی بسیار ساده است و کافیست یک ایمیل و رمز برای حساب کاربری خود انتخاب کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود برای ثبت نام در این صرافی بر روی لینک ثبت نام در صرافی SuperEx کلیک کنید توجه کنید که با ثبت نام از طریق لینک گفته شده ۱۱ دلار ووچر به شما تعلق میگیرد که میتوانید با آن ترید کنید همچنین پس از ورود به حساب کاربری خود با انجام یک سری تاسک های معین شده در حساب کاربریتان ووچر های بیشتری به شما تعلق میگیرد

ثبت نام با لینک جایزه ی ۱۱ دلاری ( 5ET )

سلب مسئولیت

تیم روز ارز ذی نفع فعالیت های اقتصادی شما نیست و هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه های شما ندارد، لطفا با تحقیق و دقت در بازارهای سرمایه فعالیت کنید