ByBit بهترین صرافی حرفه ای فیوچرز جایگزین بایننس + بروزرسانی

روز ارز - ByBit بهترین صرافی حرفه ای فیوچرز جایگزین بایننس + بروزرسانی

Bybit بهترین صرافی فیوچرز و جایگزین بایننس، پس از اعلام الزام به احراز هویت توسط بایننس، بسیاری از کاربران ایرانی به دنبال صرافی جایگزین مناسبی برای ادامه فعالیت خود در دنیای کریپتوکارنسی ها بودند، اما دوستان تریدر که فعالیت آن ها به بخش فیوچرز (Futures) بایننس وابسته بود نتوانستد صرافی مناسبی پیدا کنند چرا که هیچ یک از صرافی های KuCoin و Coinex و دیگر صرافی ها حجم معاملاتی به اندازه بایننس نداشتند و قاعدتا آنگونه که باید مناسب ترید در بازارهای فیوچرز نبودند. امروز میخواهیم به شما صرافی ByBit (بای بیت) معرفی کنیم که از نظر حجم معاملاتی در بازار فیوچرز بعد از بایننس رتبه دوم را دارد، همچنین در این مقاله به شما یاد میدهیم چگونه در صرافی بای بیت ثبت نام کنید و 20 دلار پاداش شروع فعالیت در بای بیت دریافت کنید.

لطفا دقت کنید که در حال حاضر تقریبا هیچ یک از صرافی های کریپتوکارنسی (بجز کوینکس) به دلیل قوانین سختگیرانه بین المللی به کاربران ایرانی خدمات نمی دهند، بعضی از این صرافی ها ممکن است بدون نیاز به احراز هویت به کاربران اجازه کار کردن بدهند و شما بتوانید با تغییر آیپی  موقعیت جغرافیایی خود را از دید آنها پنهان نگه دارید اما اگر به شما مشکوک شوند ممکن است حساب کاربری شما را مسدود کنند و از شما بخواهند احراز هویت انجام دهید و بدون احراز هویت اجازه برداشت ارز  را به شما ندهند، روز ارز همواره این ریسک ها را به اطلاع کاربران می رساند و ریسک از دست دادن دارایی های کاربر ناشی از فعالیت در صرافی معرفی شده در این مطلب به عهده کاربر می باشد و روز ارز هیچ مسئولیتی در قبال دارایی های کاربران ندارد.

اگر به دنبال صرافی ای هستید که با ایرانیان مشکلی نداشته باشد پیشنهاد ما صرافی کوینکس است

روز ارز - ByBit بهترین صرافی حرفه ای فیوچرز جایگزین بایننس + بروزرسانی

درباره صرافی Bybit (بای بیت)

صرافی Bybit در سال 2018  راه اندازی شد و یکی از صرافی هایی بود که رشد سریعی داشت و اکنون بیش از 2 میلیون کاربر دارد، این صرافی علاوه بر ارائه خدمات تبدیل ارزهای دیجیتال، در زمینه محصولات مشتقات و بازارهای Futures نیز فعالیت دارد. این صرافی منحصرا به صورت حرفه ای برای ترید طراحی شده و برای تریدر ها و دوستانی که در فیوچرز کار میکنند بسیار مناسب است.

مزایای صرافی بای بیت Bybit

 • سرعت بالای موتور تطابق دهی سفارشات که باعث می شود در زمان های پر تلاتم بازار که تعداد سفارشات زیاد است، سیستم براحتی از پس بیش از ۱۰۰ هزار سفارش در ثانیه بر آید.
 • ثبت هم زمان TP و SL در سفارشات
 • پشتیبانی قوی
 • بیمه داراهایی کاربران
 • عدم نیاز به احراز هویت و KYC
 • تا 100x اهرم (Leverage)
 • 50 دلار جایزه در صورت واریز بیش از 0.02 بیتکوین
 • پاداش بجای کارمزد برای معاملات maker 🤯️
 • حجم بالای معاملات فیوچرز
 • طراحی شده به صورت حرفه ای برای تریدرها
 • پاداش ۲۰ دلاری شروع فعالیت در صورت ثبت نام با لینک دعوت ( لینک ثبت نام با پاداش ۲۰ دلاری )
 • پروموشن ها و جوایز متنوع (جوایز قابل برداشت نیستند فقط میتوانید با انها ترید کنید و سود آنها را برداشت کنید)

معایب Bybit

 • تاکید بیش از حد بر روی امنیت به طوری که با کوچکترین شک حساب شما معلق شده و برای برداشت وجه از شما احراز هویت میخواهد (اخیرا همه صرافی ها خود را به سمتی سوق میدهند که کاربران را احراز هویت کنند و بای بیت نیز از این قاعده مستثنی نیست ولی هنوز احراز هویت در بای بیت اجباری نیست)

ثبت نام در صرافی بای بیت Bybit

ثبت نام در صرافی بای بیت بسیار ساده است و شما کافی است ایمیل خود را وارد کنید و سپس یک رمز برای حسابتان انتخاب کنید، پس از آن یک ایمیل حاوی کد تایید برای شما ارسال خواهد شد که با وارد کردن کد تایید حساب شما فعال می شود. توجه داشته باشید در طول استفاده از Bybit به هیچ عنوان از آیپی ایران استفاده نکنید، همچنین ما یک لینک معرفی برای شما آماده کردیم که در صورتی که از این لینک ثبت نام کنید 20 دلار جایزه شروع فعالیت به شما تعلق میگیرد البته این مقدار قابل برداشت نیست و فقط میتوانید با آن ترید کنید.
برای ثبت نام در صرافی Bybit و دریافت پاداش 20 دلاری کلیک کنید

معرفی کامل امکانات و ویژگی های صرافی بای بیت

توجه: هیچ صرافی ای برای نگه داری طولانی مدت ارزهای دیجیتال شما مناسب نیست، دارایی های خود را فقط در کیف پولتان نگه دارید و فقط به میزانی که ترید میکنید به صرافی واریز کنید.

توجه: صرافی بای بیت بسیار روی امنیت حساس است و در صورتی که به اکانت شما مشکوک شود از شما احراز هویت میخواهد، جهت جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی ترجیحا از VPS استفاده کنید. اگر تازه وارد بازارهای رمز ارزها شدید این صرافی را به شما پیشنهاد نمیکنیم

بروزرسانی ۸ آبان ۱۴۰۰

اگر به دنبال صرافی ای هستید که با ایرانیان مشکلی نداشته باشد پیشنهاد ما صرافی کوینکس است

بار دیگر تاکید میکنیم که فعالیت در صرافی بای بیت در صورتی که بای بیت به اکانت شما مشکوک شود با مخاطراتی همراه است و اجازه برداشت به شما نمیدهد اما با این حال اگر بتوانید در این صرافی احراز هویت دیگر مشکلی نخواهید داشت.
همچنین توجه داشته باشید که این صرافی به شما بونوس های متعددی با انجام فعالیت هایی نظیر دعوت دوستان یا انجام فعالیت های task center می دهد که میتوانید با آن ها ترید کنید که این مبالغ در هنگام شروع فعالیت ممکن است به ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار نیز برسد و با انجام فعالیت های بیشتر و دعوت دوستان بونوس های بیشتری به شما تعلق میگیرد.
لینک ثبت نام بونوس ۲۰ دلاری
دقت کنید که اگر میخواهید از بای بیت با هدف بهره بری از بونوس های آن استفاده کنید زمانی که ترید های شما با سود همراه باشد سود حاصله را میتوانید برداشت کنید ولی به این نکته توجه داشته باشید که با هر برداشت تمام بونوس های فعلی شما صفر شده و از اول محاسبه میگردد به همین خاطر سعی کنید از تمامی بونوس هایی که به شما تعلق گرفته استفاده کنید و سپس سود های خود را برداشت کنید.

مطالب درج شده در روز ارز توصیه اقتصادی نیستند و روز ارز هیچ مسئولیتی در قبال دارایی های شما ندارد، لطفا نکات امنیتی فعالیت در بازارهای کریپتوکارنسی را رعایت کنید