بهترین صرافی فیوچرز بدون مشکل با ایرانیان در سال 2022

با اجباری شدن احراز هویت در صرافی بایننس و مجبور شدن ایرانیان به مهاجرت به یک صرافی دیگر و جستجو برای یافتن بهترین صرافی فیوچرز، پس از امتحان صرافی های مختلف از جمله کوکوین، بای بیت، هیوبی، بیتمکس و … متاسفانه تقریبا همه این صرافی ها با ایرانیان مشکل دارند و پس از مدتی از شما میخواهند که با ارسال مدارک هویتی حساب خود را وریفای کنید.

هرچند فعالیت در صرافی های ایرانی نظیر نوبیتکس  به نظر امن ترین گزینه ممکن برای فعالیت های رمز ارزی کاربران ساکن در ایران است اما به دلیل عدم پشتیبانی هیچ یک از صرافی های ایرانی از بازارهای فیوچرز و Perpetual هیچ یک از این صرافی ها برای ترید مناسب نیستند و بیشتر برای خرید و فروش رمز ارز در بازار اسپات مناسبند. همچنین میتوانید مقاله بررسی تخصصی صرافی کوینکس و مزایا و معایب کوینکس  را بخوانید

کوینکس، بهترین صرافی فیوچرز برای ایرانی ها

کوینکس (Coinex) یکی از صرافی های متمرکز معتبر ارزهای دیجیتال است که بیش از ۲ میلیون کاربر فعال دارد و همچنین به بیش از ۱۰۰ کشور خدمات خود را ارائه میدهد. با بررسی های تیم روز ارز، صرافی روز ارز مشکلی با فعالیت ایرانیان ندارد و حتی مدارک ایرانیان را جهت احراز هویت قبول میکند.

صرافی Coinex از بازارهای اسپات (Spot)، فیوچرز (Futures یا Perpetual) و مارجین پشتیبانی میکند.

کوینکس بهترین صرافی فیوچرز

بهترین صرافی فیوچرز برای ایرانی ها

همانطور که گفته شد تیم روز ارز همه صرافی های مطرح در زمینه کریپتوکارنسی را مورد بررسی و تست قرار داده و پس از بررسی های تخصصی به نتیجه رسیدیم که بهترین صرافی ای که میتوانید بدون نگرانی معاملات فیوچرز خود را در آن انجام دهید صرافی کوینکس (Coinex) می باشد. اگر در صرافی کوینکس حساب ندارید میتوانید با ثبت نام از طریق لینک زیر در کارمزد معاملات خود ۶ درصد تخفیف بگیرید.

برای ثبت نام با نرخ kickback ۶ درصد کلیک کنید ( تا سقف ۶ درصد از کارمزدهایی که میپردازید به شما برمیگردد)

اپلیکیشن موبایل کوینکس

بدون نگرانی و دغدغه مخفی کردن هویت ایرانی خود به راحتی میتوانید از اپلیکیشن موبایل کوینکس بر روی موبایل خود استفاده کنید و معاملات خود را در هر لحظه از شبانه روز در موبایل خود مدیریت کنید. این نکته برای کاربران فعال در ایران بسیار حائز اهمیت است چرا که بدون نگرانی بابت خرید VPS و سرور مجازی میتوانید از اپلیکیشن Coinex در هر ساعت از شبانه روز بدون نیاز به دسترسی به کامپیوتر به حساب خود دسترسی داشته باشید و ترید کنید.

صرافی فیوچرز بایننس

اگر دوست یا آشنایی در خارج از کشور دارید یا به هر نحوی میتوانید به مدارک خارجی قابل اعتماد دسترسی داشته باشید که میتوانید به کمک آن در صرافی بایننس احراز هویت کنید قطعا بهترین صرافی برای معاملات فیوچرز صرافی بایننس می باشد.