توکن ارز دیجیتال KP3R پروژه جدیدی از Andre Cronje سازنده YFI

در دنیای توکن ها و پروژه های دیفای (DeFi) هر روز شاهد پروژه هایی جدیدی هستیم که تعداد کمی از آنها به موفقیت می رسند، همانطور که می دانید توکن YFI یکی از موفق ترین پروژه های حوضه دیفای بود که قیمت آن تا ۴۲ هزار دلار نیز رسید. سازنده شبکه YFI جناب آقای Andre Cronje پس از مدت طولانی سکوت و عدم حضور در شبکه های مجازی در تاریخ امروز ۲۸ اکتر ۲۰۲۰ – ۷ آبان ۱۳۹۹ از پروژه جدیدی با نام کیپر (Keeper) صحبت کرد که در مرحله آزمایشی توسعه به سر می برد. توکن این پروژه با نام اختصاری KP3R در همین تاریخ در صرافی غیر متمرکز Uniswap شروع به معامله شد که به گفته آقای Andre Cronje نقدینگی آن نیز توسط خود او در ابتدا تامین شده. قیمت شروع معاملات توکن KP3R در جفت ارز KP3R/ETH در ابتدا معادل ۲۴.۳ دلار بود که تا پایان روز به ۱۹۱ دلار یعنی حدود ۶۰۰ درصد رشد نیز رسید و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن 233,782,577 دلار بوده است.

توکن KP3R پروژه دیفای Keep3r

توکن KP3R چیست؟

متاسفانه در مستندات وب سایت Keep3r.network توضیحات زیادی در مورد این پروژه ارائه نشده ولی با تحقیقات صورت گرفته توسط تیم روز ارز این پروژه یک شبکه غیر مترکرز است که به پروژه های dapp کمک می کند که کار های devops خود را از طریق تیم یا اشخاصی انجام دهند و همچنین تیم ها میتوانند در این شبکه به عنوان keeper فعالیت کرده و مشاغل ایجاد شده را انجام دهند.

توجه: اطلاعات این پروژه همین امروز منتشر شده و متاسفانه توضیحات زیادی در سایت پروژه داده نشده است و ممکن است اطلاعات بالا به صورت کامل صحیح نباشد . این مقاله به محض دریافت اطلاعات بیشتر بروزرسانی می شود.

جزییات پروژه Keep3r

پس از بررسی قرارداد هوشنمند این پروژه در سایت etherscan، اطلاعات زیر را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم:

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله سازنده پروژه در سایت medium.com مراجعه کنید.

همچنین میتوانید مصاحبه کانال synthetix با سازنده پروژه را در یوتوب مشاهده کنید

سلب مسئولیت

لطفا توجه کنید که پروژه های دنیای ارزهای دیجیتال بسیار دارای ریسک می باشند و احتمال اینکه تمام پول خود را از دست دهید بسیار زیاد است. لطفا توجه داشته باشید که هرکسی با دانستن اندکی برنامه نویسی میتواند یک قرارداد هوشمند ERC20 منتشر کند و از طریق صرافی غیرمتمرکز uniswap به فروش برساند، روزارز به هیچ عنوان سرمایه گذاری در هیچ پروژه و توکن ارز دیجیتالی را به کاربران توصیه نمی کند، لطفا قبل از ورود به هر پروژه ای تحقیقات خود را انجام دهید.