چگونه در سال 2020 تریدر موفق کریپتوکارنسی شویم؟

در ده سال گذشته تمایل به کریپتوکارنسی ها به میزان زیادی افزایش پیدا کرده است و هر روز تعداد افرادی که مشتاق اند به تریدر های موفق کریپتوکارنسی ها تبدیل شوند بیشتر می شود. صنایع زیادی در حال پذیرش تکنولوژی و تبادلات کریپتوکارنسی ها هستند. در حال حاضر بیشتر از 47.14 میلیون کیف پول بلاکچین در سرتاسر جهان وجود دارد. هنوز هم موفقیت در تریدینگ کریپتوکارنسی ها در سال 2020 کار آسانی نیست. چالش های بسیاری وجود دارد که تکنولويی بلاکچین و تریدینگ کریپتوکارنسی ها باید بر آن غلبه کنند. سال 2020 یکی از جدی ترین آزمون ها برای اقتصاد جهانی است.

اگر شما در دنیای تریدینگ ارز های دیجیتال یک تازه وارد هستید، مقالات ما را دنبال کنید و بیاموزید چگونه می توانید با موانعی که صنعت کریپتوکارنسی مواجه است مقابله کنید و در سال 2020 به یک تریدر موفق تبدیل شوید.

چگونه در سال 2020 یک کریپتو تریدر موفق شویم؟
چگونه در سال 2020 یک کریپتو تریدر موفق شویم؟

در این مقاله مهم ترین چیزهایی که نیاز دارید و بزرگترین چالش ها را بازگو می کنیم، چالش هایی که هم تازه واردان و هم با تجربه های این صنعت را تحت تاثیر قرار می دهد.

تریدر های موفق اساس دنیای کریپتوکارنسی را عمیقا درک می کنند.

در ابتدا باید زمان و منابع کافی برای فهمیدن پیچیدگی تریدینگ صرف کنید. کریپتوکارنسی ها پول های مجازی هستند واقعیتی که در همه بخش های مالی انقلاب بپا کرده است. هر روز تعداد بیشتر و بیشتری از مردم به این صنعت روی می آورند، چون کریپتوکارنسی ها توسط الگوریتم های کامپیوتری کنترل می شوند نه بانک های مرکزی.

همه می دانند که بازار کریپتوکارنسی ها به شدت نوسان دارد. برای موفق شدن در این زمینه، باید بدانید که نوسان مقیاس مهمی از ریسک است که می تواند برای تریدر ها یک فرصت ایجاد کند. همچنین باید بدانید که هنوز هم پرکاربردترین کریپتوکارنسی بیکوین است که در سال 2009 ظهور کرد. بیتکوین، الهام بخش بسیاری از کریپتوکارنسی هاست که به نام آلت کوین شناخته می شوند. درک عمیقی از این صنعت و کریپتوکارنسی های رده بالایی که در سال 2020 جهان را شگفت زده می کنند، راه را برای موفقیت در تریدینگ کریپتوکارنسی ها هموار می کند.

دانش عمیق و تجزیه و تحلیل که به توسعه استراتژی پایدار تریدینگ کمک می کند، از موارد ضروری هستند. پس از آن ثابت قدمی کلید موفقیت است. حرکات خود را تجزیه و تحلیل کنید، از اشتباهات خود درس بگیرید و به جای سود یک شبه، روی موفقیت طولانی مدت خود تمرکز کنید.

برای تبدیل شدن به یک تریدر موفق در سال 2020، شما باید مزایای تریدینگ کریپتوکارنسی ها را بپذیرید

آیا از اینکه دنیای کریپتوکارنسی ها اینقدر رشد کرده تعجب می کنید؟ چرا تکنولوژی بلاکچین اینقدر مهم شده است؟ خب، کریپتوکارنسی ها مزیت های مختلفی دارند، از جمله طبیعت غیر متمرکز آن ها.

کریپتوکارنسی ها در سال 2020 ایمنی در برابر تورم را ارایه می دهند و نیاز به یک نفر سوم برای پردازش پرداخت را از بین می برند. علاوه بر این، همه کریپتوکارنسی ها از تکنولوژی بلاکچپین برای امنیت کاربر و ترید امن استفاده می کنند. در حقیقت، امنیت دیتا و حریم خصوصی در دنیای تکنولوژی ضروری است. به علاوه برای موفق بودن، یک تریدر باید سیر تاثیر گذار تغییر و تحول کریپتوکارنسی ها را در طول سال های گذشته بداند. در ژوئن 2020 بر اساس منابع بیشتر از 5300 کریپتوکارنسی وجود دارد. برخی از کریپتوکارنسی ها می توانند با ارزهای فیات(بی پشتوانه) مبادله شوند که می تواند منجر به افزایش پلت فرم های پرداخت کریپتوکارنسی به فیات شود.

به علاوه، تکنولوژی بلاکچین می تواند نه تنها بخش مالی، بلکه خیلی فراتر از آن کل دنیا را  تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین مردم به شدت مشتاق تریدینگ کریپتوکارنسی ها هستند. زمینه های مختلف مثل صنعت بازی، سلامتی، اکتشاف فضا و موزیک، برای افزایش امینت کاربران و تعامل پذیری به تکنولوژی بلاکچین روی آورده اند. همه اینها می تواند به پذیرش بیشتر مبادلات و تریدینگ کریپتوکارنسی ها بینجامد.

برای تبدیل شدن به به یک تریدر موفق، باید یاد بگیرید چگونه بر بزرگترین چالش های کریپتوکارنسی در سال 2020 غلبه کنید. علاوه بر محبوب شدن تکنولوژی بلاکچین و کریپتوکارنسی ها، باید بپذیریم که سال 2020 برای بسیاری از صنایع سال ناخوشایندی بوده است. پس بیایید به بزرگترین چالش های کریپتوکارنسی در سال 2020 که بزرگترین تریدرهای کریپتوکارنسی باید بر آنها غلبه کنند نگاهی بیاندازیم.

کریپتوکارنسی و کوید 19
کریپتوکارنسی و کوید 19

کریپتوکارنسی و کوید 19

از بیکاری جهانی گرفته تا بار بهداشت و درمان در سراسر جهان، کوید 19 دنیا را به نقطه ای بدون بازگشت تبدیل کرده که موجب چالش های اقتصادی جهانی شده است. دنیای تریدینگ کریپتوکارنسی نیز از این قضیه مستثنی نیست. شرکت بین المللی داده(IDC) پیشرفت کندی در راه حل های بلاکچین برای مدت کوتاهی پیش بینی کرده است که بیان می کند، در مدت طولانی صنعت بلاکجین مکن است نقش حیاتی در پرداخت های آنلاین، زنجیره های تامین، نظارت بر مراقبت های سلامتی، توزیع و حتی انتخابات آنلاین ایفا کند. همانطور که متخصصان ادعا می کنند، بازگشت به حالت عادی بعد از این بیماری همه گیر یک گزینه نیست، بنابراین صنعت کریپتوکارنسی فقط می تواند به ما کمک کند که با دنیای بعد از ویروس کرونا سازگار شویم.

بنابراین، تریدر های کریپتوکارنسی باید برای تجزیه و تحلیل زمان صرف کنند و تصویر بزرگتری از این صنعت را در ذهن داشته باشند. کارگاه ها و دوره های آموزش کریپتوکارنسی به تریدر ها کمک می کنند که اطلاعات خود را به روز رسانی کنند و با دیگر تریدر ها در ارتباط باشند.

قانون و کریپتوکارنسی ها
قانون و کریپتوکارنسی ها

کریپتوکارنسی ها(ارزهای رمزنگاری شده) و مقررات رمزنگاری

علاوه بر مزایایی که راه حل های بلاکچین در سال 2020 ارائه می دهد، قوانین جهانی قطعی و شفاف در مورد تریدینگ کریپتوکارنسی ها وجود ندارد. بنابراین، تریدرهای کریپتوکارنسی که می خواهند دنیای رمزنگاری را فتح کنند باید با همه جزئیات آن آشنا شوند.  اگرچه بسیاری از کشورها اقرار می کنند که تریدینگ کریپتوکارنسی ها غیر قانونی نیست، اما در مقیاس جهانی هنوز قانونی شناخته نشده است. شکی نیست که چالش اصلی دنیای کریپتوکارنسی تعداد اسکناس های جدید سال 2020 است. برای مثال دستور العمل پنجم اتحادیه ی اروپا برای مبارزه با پولشویی(5AMLD) یکی از تغییرات عمده در این زمینه است. قابل ذکر است که 5AMLD در جهت اهداف مبارزه با پولشویی به پلت فرم های رمزنگاری شده برای تشخیص هویت مشتریان نیاز دارد.

در آمریکا، قانون کریپتوکارنسی 2020 مورد بحث توسط پروژه فیسبوک بنام لیبرا راه اندازی شد. همچنین برای جلوگیری از جرایم آنلاین و فرار مالیاتی توضیحات بیشتری را می طلبد. تریدرهای موفق کریپتوکارنسی باید اخبار را دنبال کنند و همه فاکتورهایی که ممکن است روی معاملات آنها تاثیر گذار باشد را تجزیه و تحلیل کنند.

کریپتوکارنسی ها(ارزهای رمزنگاری شده) و زیرساخت رمزنگاری

برای موفق شدن در تریدینگ کریپتوکارنسی ها در سال 2020، یا تبدیل شدن به پادشاه دنیای کریپتوکارنسی ها، شما باید با زیرساخت آن آشنا باشید. علی رغم همه ناشناخته های قانونی در آن، بازار کریپتوکارنسی ها در حال گسترش است. با افزایش مطالبه برای راه حل های بلاکچین و نقل و انتقالات رمزنگاری شده، پلت فرم ها باید زیرساخت خود را برای تطبیق افراد بیشتر و بیشتری بهبود ببخشند.

مقیاس پذیری، نگرانی اصلی برای جذب تریدرها در سال 2020 است و تجربه خوشایند کاربر  و امنیت را با هم تضمین می کند. وقیت صحبت از تجربه کاربر می شود، باید یادآور شویم که کاربردی بودن مانع اصلی کریپتوکارنسی هاست. مبتدیان دنیای تریدینگ کریپتوکارنسی ها و کاربرانی که در دنیای تکنولوژی ماهر نیستند ممکن است در نقل و انتقالات کریپتوکارنسی ها، به ویژه برای پرداخت های روزانه، با سختی هایی روبرو شوند.

در سال 2020، تریدرهای موفق باید امینت خود را تامین کنند

اگرچه تکنولوژی بلاکچین، به عنوان یک سیستم غیر قابل هک شدن در نظر گرفته شده است، هنوز امنیت داده ها چالش اصلی این نوع تریدینگ است. برای مثال، کریپتوکارنسی هایی که در معاملات برای ارزهای فیات(بدون پشتوانه) پیشنهاد داده می شوند ممکن است هدف حمله های آنلاین قرار بگیرند.  مثلا کیف پول Trinity حدودا دو میلیون دلار بعد از هک شدن سیستم پردازنده پرداخت آن یعنی Moonpay از دست داد. وقتی بحث پرداخت های روزانه در آینده به میان می آید، متخصصان کریپتوکارنسی باید به راه حل اختلافات احتمالی فروشنده- خریدار بیاندیشند.

کلاهبرداری های کریپتوکارنسی ها چالش دیگر است که تریدرهای موفق باید با آن مقابله کنند، از اپلیکیشن های تقلبی گرفته تا ایمیل های کلاهبرداری، این نمونه کلاهبرداری ها همه جا هستند. دو نمونه از بزرگترین کلاهبرداری های کریپتوکارنسی ها تاکنون Bitconnect  و OneCoine بوده است. بنابراین، برای موفق شدن در سال 2020، یک کارگزاری معتبر برای حفظ امنیت خود انتخاب کنید.

برای موفق شدن در تریدینگ، نباید چشم خود را به روی مسائل زیست محیطی و اقتصاد جهانی ببندید.

باید از تمامی مشکلات محیط زیستی، مالی و اجتماعی مطلع باشید. ماینینگ کریپتوکارنسی ها مقدار زیادی انرژی نیاز دارد. صنعت ماینینگ بیتکوین بیشتر از کل انرژی مصرفی دانمارک انرژی مصرف می کند. تجب آور نیست که رویداد هاوینگ بیتکوین(نصف شدن پاداش استخراج بیتکوین) در سال 2020 بر ماینر ها و تریدرها تاثیر خواهد داشت. طبق آمار، 44 در صد استخراج بیتکوین و 52 درصد استخراج لایکوین در سال 2018 در منطقه آسیا و اقیانوسیه انجام شده است. برای تبدیل کردن تکنولوژی کریپتوکارنسی ها به یک تکنولوژی سازگار با محیط زیست، متخصصان کاهش پاداش استخراج یا تغییر دادن الگوریتم استخراج را پیشنهاد می دهند. رویارویی با چنین چالش های زیست محیطی، علاوه بر تغییرات آب و هوا و آلودگی محیط زیست، برای شکوفا شدن جوامع و موفقیت تریدرها حیاتی است.

دنیای ارزهای دیجیتال همیشه در حال تغییر است، از بزرگترین چالش های کریپتوکارنسی ها در سال 2020، افزایش ارزهای دیجیتال شبیه بیتکوین هست. چین یک طرح عمده برای تغییر پرداخت های دیجیتال ببه صورت بیتکوین و وابستگی آن ها به دلار آمریکا را ارائه داده است. شکی نیست که این پروسه بر تریدینگ کل جهان تاثیر خواهد داشت، پس تریدرهای موفق باید در جریان اخبار 2020 قرار گیرند.

برای تبدیل شدن به یک تریدر موفق در سال 2020، شما باید احساسات خود را مهار کنید و نگرش های اجتماعی به تریدینگ کریپتوکارنسی ها را درک کنید.

تصورات اجتماعی درباره کریپتوکارنسی ها
تصورات اجتماعی درباره کریپتوکارنسی ها

بنابراین صنعت کریپتوکارنسی می تواند کل دنیا را تغییر دهد. ما باید اقرار کنیم که بازار کریپتوکارنسی غرق در تصورات غلط است. در نتیجه، نگرش های اجتماعی به کریپتوکارنسی ها و پلت فرم های بلاکچین هنوز منفی است. در نتیجه قوانین ضعیف، نگرانی نسبت به امنیت و نوسان زیاد، خیلی از مردم هنوز کریپتوتریدینگ را جای گول خوردن می بینند. چون کریپتوکارنسی ها برای حذف فعالیت ها در بازار سیاه به کار می رود، خیلی از مردم باور نمی کنند که دنیای کریپتوکارنسی ها بخش حیاتی از دنیای واقعی است. با این اوصاف، یک کریپتو تریدر که می خواهد موفق باشد باید روی تحصیل در تریدینگ، تجزیه و تحلیل و ترید پایدار تمرکز کند نه به نگرش های اجتماعی.

به علاوه، کریپتو تریدر ها باید به احساسات خود غلبه کنند، هیچ جایی برای انتقام، ترس یا اعتماد نفس بیش از حد در تریدینگ نیست. فراموش نکنید که تریدینگ قمار نیست.

به سادگی یک روتین کاری لذت بخش ایجاد کنید،تعادلی بین کار و زندگی شخصی بوجود بیاورید و به پلن خود بچسبید تا در کریپتو تریدینگ موفق شوید.